Dernek Üyeleri KİRALIK Devremülkler

-

E-Bülten

Anket

SERPİN MANYAS DEVRE MÜLK SAHİPLERİ DERNEĞİMİZE ÜYEMİSİNİZ

Hava Durumu

Döviz

1 $ = 3,97 TL
1 € = 4,65 TL
351743 Ziyaretçi

Forum

kullanmadım devre mülk kirası hakkında
nevzat çevik
13.06.2012 00:33:35
Merhabalar, Manyas termal kaplıcalarında adıma kayıtlı 10.09.1996 tarihinde 20.000 tl tapu karşılığı aldığım blok no:E daire no:12 olan 4-18 Ağustos GÜNLERİ VE AYINA ait devremülküm var ancak hiç kullnmak nasip olmadı gibi şuana kadar tarafıma bu gün ve ayda kullanılan devremülkün kullnadırılması ile ilgili iletişime geçmediğim gibi,karşı taraftanda iletişimde bulunulmamıştır.Bu 1996 dan bu yana kullanılıp parası işletmeci tarafından alınan devremülkün kirasını nasıl alabilirim kanuni boyutu nedir?Bilgi aktarımında bulunursanız sevinirim..
Mehmet Hekimoğlu
25.07.2012 23:26:30
Merhaba Nevzat Bey, kullanmadığınız döneme ait kira alacağı istemeniz için sizin aidatınızı ödemiş olmanız ve devrenizin kiraya verilmiş olduğunu ispat etmeniz gerekir. Ancak hepimizin sorunu devre mülk hakkımız kullanamak, çünkü tesis kullanılabilir durumda değil. Bu nedenle tazminat davası açılabilir.Birlikte mücadele için lütfen derneğimize üye olun. Birlikte güçlüyüz.Selamlar.
kerimyamak
09.02.2013 23:33:22
sayın mehmet hekimoğlu serpin manyastan Taşkın beylerle görüşülen konular cok basit konular asıl tesis çökmüş durumda elektrik açılması için borç para alınıyor sezonluk tesis açılıyor.büyük termal havuz hariç hiç biryer işlemiyor. bayanlar tesisten pislik ve hijyen yoksunluğu olduğundan yararlanamıyor sağlıklı olarak geldiğimiz tesisten coluk cocuk hasta olup ayrıldık. ve 2012 de gitmedik tesis nasıl işler hale gelecek. tüm havuzlar bayan havuzları jakuziler ne zaman faaliyete girer? bu açıdan personelin gülüp gülmemesi bizi cok ilgilendirmiyor. lütfen bu konular üzerinde görüşmeler yapmanızı rica ederiz.
Open
17.09.2015 01:50:35
merhaba ben marmara fcniversitesi hukuk fakfcltesi 3.sınıf f6ğrencisiyim babam işe7i,annem ev hanımı ve 5 kardeşiz 3 fc fcniversite olmak fczere 4 kardeş okryuouz ayrıca babamın emeklilik yaşının gelimiş hatta gee7miş olması, bankadan hesabımıza e7ekilen ev kredisinin mevcut olması sebebiyle bursunuzu talep ediyorum.. yardımcı olabilirseniz sevinirim

Konuya Yeni Mesaj