Dernek Üyeleri KİRALIK Devremülkler

-

E-Bülten

Anket

SERPİN MANYAS DEVRE MÜLK SAHİPLERİ DERNEĞİMİZE ÜYEMİSİNİZ

Hava Durumu

Döviz

1 $ = 3,97 TL
1 € = 4,65 TL
351745 Ziyaretçi

Forum

DEVREMÜLKTE SON DURUM (GİDENLER İZLENİMLERİNİ YAZSINLAR LÜTFEN)
İbrahim ALTAY
07.04.2012 22:50:03
DEVREMÜLKÜNÜ KULLANANLAR.. SON DURUM HAKKINDA İZLENİMLERİNİ PAYLAŞABİLİRLER.
Ahmet Uçar
13.04.2012 12:23:46
Yurtdışında akrabamızın devresi vardı. Yıllar önce devamlı ailemizdeki yaşlıları alıp gidiyorduk. Ben çok kaplıcaya gittim ama bu kadar güzel sağlıklı suyu olan kaplıca görmedim.
İnsan hissediyor faydalarını. Tesisin burada bahsedilen şekilde olmasına üzüldüm. En kısa sürede düzelmesini temenni ederim.
atıye
10.07.2012 15:46:20
benım arkadaslarım gıtmısler mayıs ayında jakujıler calısmıyolarmıs acık havuzda temmuzda acacagız dıyorlarmıs sadece hamam acıkmıs

06.08.2012 09:06:08
ben dün gittim elektrikler vardı çok az kalan vardı açık dükkan yok etraf çok pis evlerde biraz tadilat yapmışlar yer döşemeleri,yatak odaları,banyodaki küvetler değişmiş,açık havuz açık,ramazan dolayısıyla etrafta hiç kimseler yok
gurbet
19.09.2012 13:23:32
16.09.2012 pazar günü döndüm. 15 gün kaldım. açık havuz, kapalı havuz faliyette. elemanlar tutulmuş, kafeterya açık ama yinede çok eksiklikler var. gelen gidenler çoktu. ileriye dönük daha güzel olacağı söyleniyor.kadın ve erkeklerin havuzunun ayrı olmaması çok kötü.
kerimyamak
23.06.2013 12:57:51
23,06,2013 osmanlı kütük evler satılmış restore edilmiş şu an kalan aileler varmış.a-b-c bloklarında aileler kalıyormuş..fakat eksikler varmış bu yaz gidip tesise sahip çıkmak lazım..açık havuz termal havuz çalışıyormuş telefonda esnaftan aldığımız bilgiler..elektrik borcu kapanmış..
ali topbaşoğlu
27.08.2014 20:47:59
26.08.2014 tarihinde kalmak için tesise gittim.1 hafta önce tesisin son durumunu görmek için gitmiştim.fakat dün gittiğimde her yıl olduğu gibi elektrik parasını ödeyemedikleri için elektrikler ve sular kesikti herkes tesisi terk etmişti havuzlar ve odalar pislikten geçilmiyordu gelenlerde geri dönüyordu.sadece c ve d blok açıktı bir tek market açıktı yani herşey eski tas eski hamam bu son 4 yılda aynı sebepten 3.dönüşüm
ali topbaşoğlu
27.08.2014 20:48:04
26.08.2014 tarihinde kalmak için tesise gittim.1 hafta önce tesisin son durumunu görmek için gitmiştim.fakat dün gittiğimde her yıl olduğu gibi elektrik parasını ödeyemedikleri için elektrikler ve sular kesikti herkes tesisi terk etmişti havuzlar ve odalar pislikten geçilmiyordu gelenlerde geri dönüyordu.sadece c ve d blok açıktı bir tek market açıktı yani herşey eski tas eski hamam bu son 4 yılda aynı sebepten 3.dönüşüm
ARİF
12.08.2015 22:49:33
18.08.2014 TARİHİNDE 1 HAFTA ONCEDEN ARAYIP TESISİN DURUMUNU SORARAK GİTMEMİZE RAGMEN 2 GECE ZOR KALDIK ELEKTIRIKLER KESİLDİ TESİSTE YETKİLİ KİMSE BULAMADIK.ÇIKTIK 1 HAFTA ERDEKDE KALDIK 1HAFTA BOYUNCA TESİSİ ARADIK CEVAP VEREN OLMADI DUZELIRDE GERİ DONERİZ DEDİK AMA MALESEF OLMADI 15 GUN SONRA ANCAK TLF. LA GORUŞEBİLDİK.BU SENEDE SORDUGUMUZDA GECENSEKİ HAKKIMIZI KULLANDIGIMIZI SOYLEDİLER.BU NASIL YONETIM HERSENE PEŞİN ALARAK PARALAR YIYORLAR.E BLOKLAR REZALET 1KİŞİ CALİŞİYOR TAMİRAT İŞİNDE KAC SENEYE BİTER ALLAH BİLİR.....
Münire İclal KALEM
11.09.2015 19:26:44
1998 de annem tarafından alınan devre mülkümüzü ilk olarak 1999 Ağustos ayında kullandık.İlk seneler kontrollü temiz olan işletme sahibinin rahmetli olması ile kontrolsüz kalmıştı daha sonra Serpin hanımında rahatsız olması ve rahmetli olması tesisin iyice çökmesine neden oldu.Hijyenin temizliğin bakımın olmadığı bir işletmeden kullanım ücreti yani yıllık aidat isteniyor,yıllık aidatı gitmediğimiz halde ilk zamanlar gönderdik ama düzelen hiç bir şey olmadığı gibi gidenlerin yorumundan daha kötü olduğunu öğreniyoruz.Yıllık aidat bakım için gönderilir,yöneticiler görevlerini yapmadan haksız kazanç talep ediyor,borcunu ödemezsen devre mülküne el koymakla tehtit ediyor.Arif bey 12/08/2015 tarihli yazısında E blokların rezalet olduğunu tadilat için bir kişinin çalıştığını yazmış.Sen vazifeni yapmayacaksın ben sana para göndereceğim bu hangi adalet anlayamadım.Tesisler bakımsız ve pislik içinde,hizmet almadığım zaman bile ilk zamanlar aidatımı ödedim düzelir diye ama ödediğimiz paralar ne yazık ki boşa gitti,Oparaları yiyerek kul hakkı yediniz halan para istiyorsunuz.

Konuya Yeni Mesaj